Junior Rugby Draw 5th May

Metropolitan Junior Club Rugby Draw – CHECK START TIMES

Under 13
10:00 Taieri Blue v Pirates Gunners Peter Johnstone 2
10:00 Green Island Grizzlies v Kaikorai Demons Kensington Oval 2
10:00 Southern Magpies v John McGlashan Bathgate Park 1
Under 12
10:00 Southern Magpies v Dunedin/AU Kettle Park 1
10:00 Green Island Grizzlies v Zingari Dragons Montecillo 1
10:00 Taieri Blue v Kaikorai Demons Peter Johnstone 3
10:00 West Taieri v Pirates Renagades Outram 1
Under 11
10:00 Taieri Gold v Taieri Blue Peter Johnstone 4
10:00 Southern Magpies v Eastern Bathgate Park 2
11:00 Green Island Grizzlies v Zingari Dragons Miller Park 2
10:00 Kaikorai Demons v Pirates Bonecrushers Bishopscourt 1
10:00 Alhambra Union v Harbour North Ground
Under 10
10:00 Dunedin Hammerheads v Zingari Dragons Kettle Park J1
10:00 Southern Magpies v West Taieri Bathgate Park J5
10:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park J1
10:00 Kaikorai Demons v Pirates Anchormen Bishopscourt J1
10:00 Alhambra Union v Taieri Gold Opoho J1
10:00 Taieri Blue Bye
Year 4
10:00 Pirates Juggernaughts v West Taieri Hancock Park J3
10:00 Taieri Black v Southern Ravens Peter Johnstone 5A
10:00 Strath Taieri v Dunedin Threshers Middlemarch J1
10:00 Green Island Green v Brighton Miller Park J4
10:00 Southern Magpies v Taieri Blue Bathgate Park J6
10:00 Pirates Daggers v Harbour Hancock Park J4
10:00 Taieri Gold v Eastern Peter Johnstone 5B
10:00 Green Island Gold v Kaikorai White Miller Park J2
10:00 Alhambra Union v Kaikorai Blue Opoho J2
10:00 Zingari Dragons Bye
Year 3
10:00 Strath Taieri v Harbour Middlemarch J2
10:00 Pirates Whitepointers v Eastern Hancock Park J5
10:00 Kaikorai Blue v West Taieri Bishopcourt J2
10:00 Taieri Gold v Taieri Blue Peter Johnstone J2
10:00 Southern Magpies v Taieri Black Bathgate Park J2
10:00 Green Island Green v Brighton Miller Park J3
10:00 Dunedin Makos v Alhambra Union Kettle Park J2
10:00 Green Island Gold v Zingari Dragons Miller Park J5
Kaikorai Black Bye
Year 2 Rippa
10:00 Southern Ravens v Eastern Gold Bathgate Park J1
10:00 Taieri Gold v Dunedin Tiger Sharks Peter Johnstone J3
10:00 Southern Magpies v Kaikorai Black Bathgate Park J7
10:00 Pirates Skulls v Taieri Black Hancock Park J6
9:30 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park J6
10:00 Kaikorai Blue v Harbour Bishopcourt J3
10:00 Taieri Blue v Pirates Raiders Peter Johnstone J4
West Taieri v Bye
Year 1 Rippa
10:15 Green Island Green v Green Island Black Miller Park J6
10:00 West Taieri v Dunedin Leopard Sharks Outram J3
10:00 Pirates Jolly Rogers v Zingari Dragons Hancock Park J1
10:00 Kaikorai Black v Dunedin Blue Sharks Bishopcourt J4
10:00 Taieri Blue v Southern Black Peter Johnstone J5
11:00 Green Island Gold v Harbour Miller Park J5
10:00 Alhambra Union v Kaikorai Blue Opoho J3
10:00 Taieri Gold v Eastern Green Peter Johnstone J7
11:00 Green Island White v Brighton Miller Park J3
Strath Taieri Bye
Under 5 Rippa
10:00 Zingari Baby Dragons v Alhambra Union Montecillo J1
10:00 Kaikorai Black v Taieri Gold Bishopcourt J5
11:00 Green Island Gold v Brighton Miller Park J4
10:00 Dunedin Baby Sharks v Kaikorai Blue Kettle Park J3
10:00 Pirates Sparrows v Taieri Blue Hancock Park J2
11:00 Green Island Black v Green Island Green Miller Park J6
10:00 Southern Magpies v Bye