Draw 26th June

Posted on

Premier v Harbour, Bathgate Park 1, 2.45pm
Seniors v Toko, Bathgate Park 2, 2.45pm
Premier Dev v Bye
No Colts games – University Holidays

Junior Draw:
Under 13
9:00 Taieri Gold v Pirates Anchormen Peter Johnstone 3
10:00 Kaikorai Demons v Gi Grizzlies Miller Park 1
10:00 Southern v Taieri Blue Bathgate Park 1
10:00 Dunedin Hammerhead Sharks v Zingari Dragons Kettle Park 1

Year 7
10:00 Eastern v Taieri Blue Waikouaiti 1
10:00 Taieri Gold v Dunedin Thresher Sharks Peter Johnstone 4
9:00 GI Grizzlies v Kaikorai Demons Miller Park 1
10:00 Southern Pirates v AU Broncos Hancock Park 1

Year 6
10:00 Pirates Whitepointers v West Taieri Boars Hancock Junior 3
10:00 Green Island Gold v Taieri Black Miller Park Junior 1
10:00 Eastern v Harbour Waikouaiti Junior 1
10:00 West Taieri Tuskers v Taieri Blue Outram Junior 1
10:00 Kaikorai Black v Green Island Green Bishopcourt Jun 1
10:00 Dunedin Mako Sharks v Zingari Dragons Kettle Park Junior 1
9:00 Taieri Gold v Kaikorai White Peter Johnstone Jun 5A
10:00 Kaikorai Blue v Southern Magpies Bishopscourt Jun 2

Year 5
10:00 Kaikorai Blue v Pirates Raiders Bishopscourt Jun 3
10:00 Pirates Skulls v Green Island Gold Hancock Junior 4
10:00 Green Island Green v AU Crazy Horses Miller Park Jun 2
10:00 Eastern v Kaikorai Black Waikouaiti Jun 2
10:00 Taieri Gold v Southern Ravens Peter Johnstone Jun 5B
10:00 Southern Magpies v Taieri Blue Bathgate Jun 3
10:00 Dunedin Tiger Sharks v West Taieri Wild Hogs Kettle Park Jun 2

Year 4
10:00 Kaikorai Black v Kaikorai Blue Bishopscourt Jun 4
10:00 West Taieri Razorbacks v Southern Outram Jun 2
10:00 Taieri Gold v Zingari Dragons Peter Johnstone Jun 4
10:00 Eastern v Pirates Jolly Rogers Waikouaiti Jun 3
10:00 Green Island Gold v Dunedin Blue Sharks Miller Park Jun 3
9:00 Green Island Black v Green Island Green Miller Park Jun 3
10:00 Taieri Blue v Harbour Peter Johnstone Jun 5

Year 3
9:00 Kaikorai Blue v Green Island Green Bishopscourt Jun 5
9:00 Pirates Bandits v Green Island Gold Hancock Junior 5
10:00 Eastern v Taieri Blue Waikouaiti Jun 4
10:00 Dunedin Bull Sharks v Harbour Kettle Park Junior 3
10:00 AU Mustangs v Southern Opoho Jun 1
Kaikorai Black v BYE

Year 2 Rippa
10:00 Green Island Black v Green Island Gold Miller Park Jun 4
10:00 Eastern v Southern Waikouaiti Jun 5
10:00 Zingari Dragons v Strath Taieri Montecillo Jun 1
9:00 Pirates Blackswords v Harbour Hancock Jun 3
10:00 Dunedin Wobbegong Sharks v Green Island Green Kettle Park Jun 4
10:00 Taieri Blue v AU Foals Peter Johnstone Jun 3
10:00 Kaikorai Black v Taieri Gold Bishopscourt Jun 6

Year 1 Rippa
10:00 Pirates Buccaneers v Southern Magpies Hancock Junior 5
10:00 Eastern v Kaikorai Black Waikouaiti Jun 6
10:00 Green Island Green v Taieri Gold Miller Park Jun 5
10:00 Taieri Blue v Dunedin Goblin Sharks Peter Johnstone Jun 2
10:00 Harbour v Green Island Gold Watson Park Jun 1
10:00 AU Brumbies v Strath Taieri Opoho Jun 2
10:00 West Taieri Piglets v Brighton Outram Jun 3
Green Island Black v BYE

Under 5 Rippa
10:00 Taieri Blue v Green Island Blue Peter Johnstone Jun 1
9:00 Green Island White v Dunedin Baby Sharks Miller Park Junior 6
9:30 Green Island Kowhai v Kaikorai Black Miller Park Junior 6
10:00 AU Baby Broncos v Zingari Baby Dragons Opoho Jun 3
10:00 Harbour Blue v Green Island Gold Watson Park Jun 2
10:00 Brighton v Green Island Green Brighton Jun 1
10:00 Green Island Black v Southern Magpies Miller Park Junior 6
9:30 Pirates Sparrows v Harbour Red Hancock Junior 6
10:00 Kaikorai Blue v Taieri Gold Bishopscourt Jun 10