Draw for Sat 19th June

Posted on

Seniors:
Premiers v Kaikorai, Bishopscourt, 2.45pm (Frank Cadman Memorial)
Premier Dev v Alhambra Union, Bathgate Park 1, 12.45pm
Seniors v Green Island, Miller Park 2, 2.45pm
Magpies Premier Colts v Dunedin Makos, Kettle Park 1, 12.45pm
Ravens Championship Colts v Bye

Junior Draw:
Under 13
10:00 GI Grizzlies v Pirates Anchormen Miller Park 1
9:00 Taieri Gold v Kaikorai Demons Peter Johnstone 3
10:00 Dunedin Hammerhead Sharks v Taieri Blue Kettle Park 1
10:00 Zingari Dragons v Southern Montecillo 1

Year 7
10:00 Kaikorai Demons v Eastern Bishopscourt 1
9:00 Dunedin Thresher Sharks v Taieri Blue Kettle Park 1
10:00 Southern Pirates v Taieri Gold Hancock 1
9:00 GI Grizzlies v AU Broncos Miller Park 1

Year 6
10:00 Taieri Gold v Kaikorai Black Peter Johnstone Jun 4A
10:00 Dunedin Mako Sharks v Eastern Kettle Park Junior 1
10:00 Zingari Dragons v West Taieri Boars Miller Park Junior 1
10:00 Southern Magpies v Pirates Whitepointers Bathgate Junior 5
10:00 Kaikorai Blue v Green Island Gold Bishopscourt Junior 1
10:00 Harbour v Taieri Black Watson park Junior 1
10:00 Kaikorai White v West Taieri Tuskers Bishopscourt Junior 2
10:00 Green Island Green v Taieri Blue Miller Park Junior 1

Year 5
10:00 Green Island Gold v Kaikorai Blue Miller Park Jun 2
10:00 Pirates Skulls v Dunedin Tiger Sharks Hancock Junior 3
10:00 Southern Magpies v Pirates Raiders Bathgate Jun 6
10:00 Kaikorai Black v West Taieri Wild Hogs Bishopscourt Jun 3
10:00 AU Crazy Horses v Taieri Gold Opoho Jun 1
10:00 Southern Ravens v Green Island Green Bathgate Jun 3
10:00 Taieri Blue v Eastern Peter Johnstone Jun 4B

Year 4
9:00 Southern v Kaikorai Black Bathgate Jun 3
10:00 Zingari Dragons v West Taieri Razorbacks Montecillo Jun 2
10:00 Pirates Jolly Rogers v Taieri Gold Hancock Jun 4
10:00 Dunedin Blue Sharks v Eastern Kettle Park Jun 2
10:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park Jun 3
10:00 Harbour v Green Island Black Watson Park Jun 2
10:00 Kaikorai Blue v Taieri Blue Bishopscourt Jun 4

Year 3
10:00 Dunedin Bull Sharks v Eastern Kettle Park Junior 4
9:00 Southern v Pirates Bandits Bathgate Jun 4
9:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park Jun 1
9:00 Harbour v Kaikorai Blue Watson Park Jun 1
9:00 Taieri Blue v Kaikorai Black Peter Johnstone Jun 4
AU Mustangs v BYE

Year 2 Rippa
9:00 Southern v Pirates Blackswords Bathgate Jun 2
10:00 Strath Taieri v Taieri Blue Middlemarch Jun 1
10:00 AU Foals v Green Island Gold Opoho Jun 2
10:00 Kaikorai Black v Green Island Black Bishopscourt Jun 6
10:00 Harbour v Eastern Sawyers Bay School
10:00 Taieri Gold v Dunedin Wobbegong Sharks Peter Johnstone Jun 3
10:00 Green Island Green v Zingari Dragons Miller Park Jun 4

Year 1 Rippa
10:00 Taieri Gold v Eastern Peter Johnstone Jun 2
10:00 Brighton v Green Island Green Brighton Jun 1
10:00 Green Island Gold v Taieri Blue Miller Park Jun 5
10:00 Dunedin Goblin Sharks v Harbour Kettle Park Jun 3
10:00 Southern Magpies v AU Brumbies Bathgate Jun 1
10:00 Kaikorai Black v West Taieri Piglets Bishopscourt Jun 5
10:00 Strath Taieri v Green Island Black Middlemarch Jun 2
Pirates Buccaneers v BYE

Under 5 Rippa
10:00 Dunedin Baby Sharks v Taieri Blue Kettle Park Jun 6
9:30 Green Island Blue v Green Island White Miller Park Jun 6
9:30 Harbour Red v Green Island Kowhai Sawyers Bay School
10:00 Taieri Gold v AU Baby Broncos Peter Johnstone Jun 1
10:00 Zingari Baby Dragons v Harbour Blue Montecillo Jun 4
10:00 Kaikorai Black v Brighton Bishopscourt Jun 10
10:00 Green Island Green v Green Island Black Miller Park Jun 6
10:00 Southern Magpies v Pirates Sparrows Bathgate Park Jun 7
10:00 Kaikorai Blue v Green Island Gold Bishopscourt Jun 9