Junior Draw for Sat 28th April

Posted on
Under 13
10:00 Kaikorai Demons v Southern Magpies Bishopcourt 1
10:00 Green Island Grizzlies v Pirates Gunners Miller Park 1
TBC John McGlashan v Taieri Blue Deferred
Under 12
10:00 Kaikorai Demons v Southern Magpies Bishopscourt 2
10:00 West Taieri v Zingari Dragons Outram 1
10:00 Pirates Renagades v Taieri Blue Hancock Park 1
10:00 Green Island Grizzlies v Dunedin/Alhambra Union Miller Park 2
Under 11
10:00 Southern Magpies v Taieri Gold Bathgate Park 1
10:00 Eastern v Zingari Dragons Waikouaiti 1
10:00 Taieri Blue v Alhambra Union Peter Johnstone 1
10:00 Harbour v Kaikorai Demons Watson Park
10:00 Pirates Bonecrushers v Green Island Grizzlies Hancock Park 4
Under 10
10:00 Taieri Blue v Dunedin Peter Johnstone 5A
10:00 Taieri Gold v Pirates Anchormen Peter Johnstone 5B
10:00 West Taieri v Zingari Dragons Outram Jun 3
10:00 Green Island Gold v Kaikorai Demons Miller Park Jun 3
10:00 Southern Magpies v Alhambra Union Bathgate Park Jun 3
10:00 Green Island Green Bye
Year 4
10:00 Taieri Gold v West Taieri Peter Johnstone 4A
10:00 Eastern v Taieri Blue Waikouaiti Jun 1
10:00 Taieri Black v Southern Magpies Peter Johnstone 4B
10:00 Southern Ravens v Dunedin Bathgate Park Jun 4
10:00 Harbour v Strath Taieri Moller Park Jun 1
10:00 Pirates Daggers v Brighton Hancock Park Jun 3
10:00 Kaikorai Blue v Zingari Dragons Bishopcourt Jun 3
10:00 Kaikorai White v Green Island Green Bishopcourt Jun 4
10:00 Pirates Juggernaughts v Alhambra Union Hancock Park Jun 4
10:00 Green Island Gold Bye
Year 3
10:00 Eastern v Taieri Blue Waikouaiti Jun 2
10:00 Brighton v Taieri Gold Brighton Jun 1
10:00 West Taieri v Pirates Whitepointers Outram Jun 3
10:00 Taieri Black v Kaikorai Blue Peter Johnstone 3A
10:00 Southern Magpies v Dunedin Bathgate Park Jun 5
10:00 Green Island Green v Zingari Dragons Miller Park Jun 4
10:00 Harbour v Alhambra Union Moller Park Jun 2
10:00 Kaikorai Black v Strath Taieri Bishopcourt Jun 5
Green Island Gold Bye
Year 2 Rippa
10:00 Taieri Blue v Taieri Gold Peter Johnstone Jun 2
10:00 Kaikorai Black v Harbour Bishopcourt Jun 6
10:00 Taieri Black v Strath Taieri Peter Johnstone Jun 3
10:00 Pirates Skulls v Dunedin Hancock Park Jun 1
10:00 Southern Magpies v Southern Ravens Bathgate Park Jun 2
10:00 Eastern Gold v Green Island Green Waikouaiti Jun 3
10:00 Green Island Gold v West Taieri Miller Park Jun 5
10:00 Pirates Raiders v Kaikorai Blue Hancock Park Jun 2
Year 1 Rippa
10:00 Pirates Jolly Rogers v Taieri Gold Kensington Oval Jun 1
10:00 Green Island White v Dunedin Gold Kettle Park Jun 2
10:00 Eastern Green v Kaikorai Black Waikouaiti Jun 5
10:00 Harbour v Dunedin Blue Kettle Park Jun 1
10:00 Green Island Black v Taieri Blue Peter Johnstone Jun 4
10:00 Zingari Dragons v Green Island Gold Montecillo Jun 1
10:00 Kaikorai Blue v Southern Black Bathgate Park Jun 7
10:00 Green Island Green v West Taieri Kensington Oval Jun 2
10:00 Alhambra Union v Brighton Opoho Jun 1
Under 5 Rippa
10:00 Kaikorai Black v Brighton Brighton Jun 2
10:00 Alhambra Union v Southern Magpies Opoho Jun 2
10:00 Zingari Baby Dragons v Taieri Blue Montecillo Jun 2
10:00 Kaikorai Blue v Taieri Gold Peter Johnstone J1
10:00 Dunedin v Pirates Sparrows Kettle Park Jun 3
10:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park Jun 6
10:00 Green Island Black v Bye