[POSTPONED] Junior Rugby Draw – Final Week

Posted on

Under 13
11:00 GI Grizzlies v Taieri Gold Hancock 1
10:00 Zingari Dragons v Kaikorai Demons Montecillo 1
9:00 Dunedin Hammerhead Sharks v Taieri Blue Kettle Park 1
9:00 Southern v Pirates Anchormen Bathgate Park 1

Year 7
12:30 Eastern v Kaikorai Demons Hancock 3
9:00 Dunedin Thresher Sharks v GI Grizzlies Kettle Park 2
9:00 Taieri Gold v AU Broncos Bayfield Park 1
9:00 Southern Pirates v Taieri Blue Hancock 1

Year 6
11:00 Pirates Whitepointers v Green Island Gold Hancock Junior 3
10:00 Taieri Gold v Kaikorai Blue Peter Johnstone 4
10:00 Harbour v West Taieri Boars Watson park Junior 1
10:00 Taieri Black v Kaikorai Black Peter Johnstone 3
10:00 West Taieri Tuskers v Southern Magpies Outram Junior 1
10:00 Taieri Blue v Kaikorai White Peter Johnstone 5
10:00 Green Island Green v Dunedin Mako Sharks Miller Park Junior 1
10:00 Eastern v Zingari Dragons Eastern Defaulted

Year 5
10:00 Green Island Gold v Kaikorai Blue Miller Park Jun 2
9:00 Pirates Skulls v Dunedin Tiger Sharks Hancock Junior 4
9:00 Pirates Raiders v Southern Magpies Hancock Junior 5
10:00 Kaikorai Black v West Taieri Wild Hogs Bishopscourt Jun 3
10:00 AU Crazy Horses v Taieri Gold Opoho Jun 1
10:00 Green Island Green v Southern Ravens Miller Park Jun 3
10:00 Taieri Blue v Eastern Eastern Defaulted

Year 4
10:00 Southern v Kaikorai Black Bathgate Jun 6
10:00 Zingari Dragons v West Taieri Razorbacks Montecillo Jun 2
10:00 Pirates Jolly Rogers v Taieri Gold Hancock Jun 5
10:00 Dunedin Blue Sharks v Eastern Kettle Park Jun 3
9:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park Jun 4
10:00 Harbour v Green Island Black Watson Park Jun 2
10:00 Kaikorai Blue v Taieri Blue Bishopscourt Jun 4

Year 3
9:00 Pirates Bandits v AU Mustangs Hancock Junior 6
10:00 Southern v Dunedin Bull Sharks Bathgate Jun 3
9:00 Green Island Gold v Green Island Green Miller Park Jun 1
9:00 Harbour v Kaikorai Blue Watson Park Jun 1
10:00 Kaikorai Black v Taieri Blue Bishopscourt Jun 5
Eastern v BYE

Year 2 Rippa
10:00 AU Foals v Southern Opoho Junior 3
10:00 Taieri Blue v Eastern Eastern Defaulted
9:00 Pirates Blackswords v Green Island Black Hancock Jun 3
10:00 Zingari Dragons v Taieri Gold Montecillo Jun 3
10:00 Green Island Gold v Harbour Miller Park Jun 5
9:00 Kaikorai Black v Green Island Green Bishopscourt Jun 6
11:00 Strath Taieri v Dunedin Wobbegong Sharks Middlemarch Jun 1

Year 1 Rippa
10:00 Taieri Blue v Eastern Peter Johnstone Jun 2
10:00 West Taieri Piglets v AU Brumbies Outram Jun 2
9:00 Green Island Black v Pirates Buccaneers Miller Park Jun 5
10:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park Jun 6
11:00 Strath Taieri v Dunedin Goblin Sharks Middlemarch Jun 2
10:00 Southern Magpies v Taieri Gold Bathgate Jun 1
10:00 Kaikorai Black v Brighton Bishopscourt Jun 6
Harbour v BYE

Under 5 Rippa
10:00 Brighton v Taieri Blue Brighton Jun 1
9:00 Pirates Sparrows v Green Island Gold Hancock Junior 1
9:30 Harbour Red v Green Island Green Sawyers Bay School
10:00 Harbour Blue v Dunedin Baby Sharks Sawyers Bay School
10:00 Taieri Gold v Kaikorai Black Peter Johnstone Jun 1
10:00 Green Island White v Zingari Baby Dragons Emerson Park Jun 1
9:30 Green Island Blue v Southern Magpies Emerson Park Jun 1
10:00 Green Island Kowhai v AU Baby Broncos Emerson Park Jun 2
10:00 Kaikorai Blue v Green Island Black Bishopscourt Jun 10