Junior Rugby Draw Sat 14th August – Clubrooms open from 4pm

Posted on

Under 13
10:00 GI Grizzlies (1) v Kaikorai Demons (4) Miller Park 1
9:00 Taieri Gold (2) v Zingari Dragons (3) Peter Johnstone 1
10:00 Dunedin Hammerhead Sharks v Southern Kettle Park 1
10:00 Taieri Blue v Pirates Anchormen Peter Johnstone 3

Year 7
10:00 Dunedin Thresher Sharks (1) v Kaikorai Demons (4) Kettle Park 2
10:00 Eastern (2) v GI Grizzlies (3) Waikouaiti 1
10:00 AU Broncos v Taieri Blue North Ground
10:00 Southern Pirates v Taieri Gold Bathgate 1

Year 6
10:00 Pirates Whitepointers (1) v Kaikorai Blue (4) Hancock Junior 3
10:00 Green Island Gold (2) v Taieri Gold (3) Miller Park Junior 1
10:00 Southern Magpies v Harbour Bathgate Junior 5
10:00 West Taieri Boars v Kaikorai Black Outram Junior 1
10:00 Eastern v Taieri Black Waikouaiti Junior 1
10:00 Dunedin Mako Sharks v West Taieri Tuskers Kettle Park Junior 3
10:00 Zingari Dragons v Green Island Green Montecillo Junior 1
10:00 Taieri Blue v Kaikorai White Peter Johnstone Jun 5A

Year 5
10:00 Taieri Gold v West Taieri Wild Hogs Peter Johnstone Jun 5
10:00 Southern Magpies v Green Island Gold Bathgate Jun 6
10:00 Southern Ravens v AU Crazy Horses Bathgate Jun 3
10:00 Pirates Skulls v Kaikorai Blue Hancock Jun 4
10:00 Kaikorai Black v Pirates Raiders Bishopscourt Jun 3
10:00 Eastern v Green Island Green Waikouaiti Jun 2
10:00 Dunedin Tiger Sharks v Taieri Blue Kettle Park Jun 4

Year 4
10:00 Kaikorai Black v Green Island Black Bishopscourt Jun 4
10:00 Harbour v Zingari Dragons Watson Park Jun 1
9:00 Green Island Green v Dunedin Blue Sharks Miller Park Jun 2
10:00 Green Island Gold v Taieri Blue Miller Park Jun 2
10:00 Southern v Kaikorai Blue Bathgate Jun 4
10:00 Taieri Gold v Pirates Jolly Rogers Peter Johnstone Jun 4
10:00 Eastern v West Taieri Razorbacks Waikouaiti Jun 3

Year 3
9:00 Dunedin Bull Sharks v Pirates Bandits Kettle Park Jun 3
10:00 Eastern v Southern Waikouaiti Jun 4
9:00 Green Island Green v Green Island Gold Miller Park Jun 1
10:00 AU Mustangs v Harbour North Ground
10:00 Taieri Blue v Kaikorai Black PeterJohnstone Jun 3
Kaikorai Blue v BYE

Year 2 Rippa
9:00 Dunedin Wobbegong Sharks v Pirates Blackswords Kettle Park Jun 4
10:00 Green Island Black v Harbour Miller Park Jun 3
10:00 Taieri Gold v Strath Taieri Peter Johnstone Jun 2
10:00 Taieri Blue v Zingari Dragons Peter Johnstone Jun 5B
10:00 Eastern v Green Island Gold Waikouaiti Jun 5
10:00 Green Island Green v AU Foals Miller Park Jun 4
10:00 Kaikorai Black v Southern Bishopscourt Jun 6

Year 1 Rippa
10:00 Southern Magpies v Strath Taieri Bathgate Jun 1
10:00 AU Brumbies v Green Island Green Opoho Jun 1
10:00 Brighton v Dunedin Goblin Sharks Brighton Jun 1
10:00 Eastern v Harbour Waikouaiti Jun 6
10:00 Taieri Blue v Pirates Buccaneers Peter Johnstone Jun 6
10:00 Green Island Gold v Kaikorai Black Miller Park Jun 5
10:00 West Taieri Piglets v Green Island Black Outram Jun 2
Taieri Gold v BYE

Under 5 Rippa
10:00 AU Baby Broncos v Green Island Black Opoho Jun 2
10:00 Dunedin Baby Sharks v Green Island Green Kettle Park Jun 5
9:30 Green Island Kowhai v Pirates Sparrows Miller Park Jun 6
10:00 Taieri Gold v Green Island White Peter Johnstone Jun 1
10:00 Zingari Baby Dragons v Southern Magpies Montecillo Jun 2
10:00 Brighton v Harbour Blue Brighton Jun 2
10:00 Kaikorai Black v Green Island Gold Bishopscourt Jun 10
10:00 Harbour Red v Green Island Blue Sawyers Bay School
10:00 Taieri Blue v Kaikorai Blue Peter Johnstone Jun 7